Tisar Play – to dynamicznie rozwijająca się pracownia plastyczna. Projektant Producent i Dostawca wewnętrznych sal i placów zabaw, małpich gajów, parków trampolin oraz elementów ich wyposażenia, wyposażenia sali zabaw, dekoracji 3D i innych komponentów.

Tisar Play oferuje kompleksową usługę towarzysząc klientowi na wszystkich etapach budowy sali zabaw dla dzieci – od pomysłu poprzez projekt – wizualizację , funkcjonalną aranżację przestrzeni, atrakcyjną konstrukcję zabawową, trampoliny wyposażenie recepcji, baru, szatni czy pokoików urodzinowych.

Wszystkie oferowane przez nas sale zabaw oraz wyposażenie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Na każdym etapie wspieramy klienta służąc wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas realizacji wielu projektów w kraju i za granicą. Zaufaj naszym specjalistom a zamienimy Twój pomysł w bezpieczne, niepowtarzalne oraz dochodowe centrum zabaw dla dzieci.

 

Nasze cele


Projektując dla Państwa salę zabaw kierujemy się najważniejszymi zasadami:

Otwarcie się na potrzeby klienta

Od początku naszej działalności postawiliśmy na rzecz bardzo ważną w przypadku obsługi Klientów - DOBRY KONTAKT.

Tworzymy rozwiązania, które mają działać bezbłędnie i przynosić zamierzone korzyści. Niezbędnym elementem w tym przypadku jest dobre rozeznanie potrzeb Klienta i  szybka wymiana informacji pomiędzy nami.

Trwałość - użyteczność i piękno

Jako producent Tisar Play  systematycznie poszerza swoją ofertę tak, aby tworzyć  kreatywne i koncepcyjne sale  zabaw, wyposażone w ciekawe komponenty, które pobudzają dziecięca wyobraźnię i pozytywnie wpływają na rozwój ruchowy od najmłodszych lat.

Sale zabaw mogą mieć niezwykłą formę, dzięki temu dzieci mogą śmiało bawić się w rycerzy w naszej w zamkowej twierdzy albo też w marynarzy na statku. Sale zabaw są projektowane przez artystów plastyków z ogromnym doświadczeniem w branży  mający szczególne wyczucie estetyki. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starannie dobierając kolorystykę materiałów oraz inne elementy wystroju. 

Bezpieczeństwo

Jako producent konstrukcji zabawowych oraz innych komponentów sali zabaw dla dzieci, przede wszystkim bierzemy pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo małych użytkowników, dlatego nasze produkty wykonywane są z bezpiecznych dla zdrowia  certyfikowanych materiałów.

Wszystkie sale zabaw skonstruowane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa w tym z EN1175 i EN1176.
Wszystkie nasze urządzenia są dokładnie sprawdzane i testowane przy wspólpracy z jednostką certyfikującą urządzenia rekreacyjne.

Sukces komercyjny

Biorąc pod uwagę Państwa cele oraz budżet nasi najlepsi projektanci stworzą optymalny projekt spełniający Wasze oczekiwania , tak aby przedsięwzięcie cieszyło się powodzeniem na lokalnym rynku. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób, które są zainteresowane stworzeniem oryginalnego i wyjątkowego miejsca . 

 

Zasady współpracy


Kompleksowa obsługa klienta

Oferta firmy TISAR PLAY dotyczy wykonania każdego elementu wnętrza bawialni, parku trampolin, sterfy malucha.
Klient otrzymuje gotowy, kompleksowo wyposażony produkt.

W trakcie pierwszego spotkania prezentujemy Państwu nasze możliwości oraz umawiamy się na  konsultacje. Ich celem jest poznanie klienta, analiza możliwości lokalowych oraz finansowania.

Ze wzgledu na dużą ilość zamówień przygotowanie wizualizacji 3D następuje po złozeniu zamówienia na projekt oraz rezerwację terminu wykonania projektu.
Wizualizację graficzną przygotowujemy na podstawie aktualnego rzutu płaskiego lub rysunku technicznego z wymiarami lokalu dostarczonego przez klienta. Propozycję rozwiązań konsultujemy  z klientem dostosowując projekt do zakładanego budżetu.

Realizacja kolejnych etapów następuje po podpisaniu umowy, która precyzuje zasady współpracy oraz harmonogram realizacji poszczególnych etapów projektu. Płatność za wykonane prace ze względu na ich etapowy charakter i rozmiar następuje z reguły w systemie ryczałtowym.

Po zakończeniu realizacji zapewniamy Państwu SERWIS  w ramach udzielonej przez nas GWARANCJI
oraz przekazujemy dokumentację niezbędną do prowadzenia działalności.

​Na tym etapie służymy naszym Partnerom radą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia i promocji działań bawialni - witryny internetowe, plakatów, ulotek, zaproszeń i reklam.

Zespół


Kreatywność naszego Zespołu  tworzy Nasz i Wasz Sukces!

Potencjał ludzki - Tisar Play zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin - spawaczy, tapicerów, stolarzy, grafików, plastyków oraz osoby zajmujące się wykończeniem wnętrz. Wszystkie nasze działania są bezpośrednio nadzorowane przez kierownika projektu i głównego projektanta naszych rozwiązań.

Stale współpracujemy z podmiotami prowadzącymi nadzór nad urządzeniami rozrywkowymi oraz firmami z branży poszerzając naszą ofertę o NOWE atrakcje.

Potencjał działań - dobrze wyposażone zaplecze  zapewnia nam możliwość wykonania  większości elementów oferowanego przez nas wyposażenia sal zabaw w naszej hali . Dzięki temu w siedzibie klienta ograniczamy się najczęściej do montażu gotowych atrakcji co ogranicza wydatki związane z logistyką oraz pobytem zespołu montażowego.

Potencjał biznesowy - jesteśmy firmą zlokalizowaną w centrum Aglomeracji Śląskiej jednak pracujemy na terenie całego kraju a także poza granicami Polski. Z każdym poważnym kontrahentem  spotykamy się osobiście skrupulatnie wyjaśniając zakres naszych działań i zasady współpracy.

Wspólnie pracujemy na Nasz Sukces!

Do góry